Google Reklamlari

Adwords Başvurusu yapın, Yeni Müşterilere Ulaşın

Google sponsor bağlantı reklamları, seçmiş olduğunuz anahtar kelimeler ile Google’da yapılan arama sonuçlarında (sponsor bağlantılar için ayrılmış alanlarda) ya da partner sitelerde ilgili içeriklerle ilişkili olarak yayınlanmaktadır.

google-reklamlari


Google Adwords ile;

Mesajınız Sadece Muhtemel Müşterilerinize Görünür!
Reklam metniniz yalnızca belirlediğiniz alakalı anahtar kelimelerde tetiklenir. Böylece ürün ya da hizmetinizle ilgilenebilecek kişiler için ödeme yaparsınız.

Yalnızca Sonuçlar İçin Ödeme Yapın!
Reklamlarınız görüntülendiğinde değil, yalnızca reklamlarınız tıklanırsa ödeme yaparsınız. Böylece yatırım geri dönüşü  yüksek reklam kampanyaları oluşturabilirsiniz.

Bütçeyi Siz Belirleyin!
Klasik reklam mecralarının aksine Google Adwords her firmaya reklam verme fırsatı sunar. Mevcut reklam bütçenizi günlük bütçe sınırlamaları ile kontrol altına alabilir böylece bir ay için planladığınız bütçe kadar alakalı ziyaretçi almış olursunuz.

Geri Dönüşleri Takip Edin!
Google Adwords, tüm gösterim tıklama ve hatta ek bir kurlumla site içerisindeki başarılı çevirimleri (satın alma, üye olma vb.) takip etme fırsatını verir. Reklamınız için harcadığınız her kuruşun nereye harcandığını takip edebilirsiniz. google reklam


Google Reklamı Ne Kazandırır?

Milyonlarca web sitesinin isimlerini ezbere bilmiyoruz değil mi ?

Bulmak istediğiniz konu ile ilgili terimleri Google arama motoruna soruyoruz ve karşımıza çıkan birinci sayfa sonuçlarından seçim yapıyoruz.

Yapmış olduğumuz aramalarda birinci sayfadaki güzel sayfalar dururken sizce ikinci sayfayı açar mıyız.? Elbette hayır.!Bu noktada istatistikler bizi doğruluyor.Kullanıcıların yaklaşık %80′i çıkan sonuçları ile ilgilendiğini ortaya koyuyor.

Birinci sayfa sonuçları arasında tıklanma oranı da mevcut olup bu sonuçlarda cıkan sitelerden üst sıralarda olan siteler tercih edilmektedir.Eğer siteniz istediğiniz kelimelerde üst sıralarda çıkmıyor ise bu anda Google Reklam Ağı devreye giriyor

Google Adwords reklam ağında ücret ile arama sonuclarında 1. sayfada 1. sırada çıkmanız olasıdır.Ancak bu ücret seçtiğiniz kelimeye göre yüksek meblalara ulaşabilir.Bu durumda ise Google adwords uzmanları yani bu işi gerçek anlamda profesyonel olarak yapan Sahin Systems devreye giriyor ve sizlere sundugu hizmetler ile normalde verebileceğiniz ücretin daha altında bir fiyata çok daha kaliteli bir reklam yapabilirsiniz.

Peki bu “Google Reklam”larının Firmanıza Faydası nedir ?

-Nitelikli ve limitsiz ziyaretçi kazandırır.Ziyaretçiler ağırlıklı olarak arama sonuçları ile geldikleri için o malı veya hizmeti gerçekten talep eden kişilerden oluşur. İyileştirmesi yapılan sitenin iş alanına göre günde yüzlerce – binlerce -onbinlerce ziyaretçi kazanılabilir.

-Firmanıza prestij kazandırır.Genel kanaat , arama motorlarında ön sıralarda olan firmaların iş hacimlerinin yüksek olduğu ve işin uzmanı olduğu yönündedir.

-Firmanızı geliştirir.Dünya bilgiye dayalı ekonomik düzen yolunda ilerliyor.İşletmelerin karlılıkları ve rekabet güçleri bilgi teknolojilerini ne kadar kullandıkları ile doğru orantılı olarak değişiyor.

-İş alanınızdaki gelişmelerde ilk sizin haberiniz olur.Sektörünüze üretim yapan yerli ve yabancı kişi veya firmalar doğal olarak öncelikle ilk sayfada ki firmalar ile görüşürler ve tekliflerini ilk olarak onlara sunarlar.

-İyi bir reklam olanağı sağlar.Arama motorlarının ön sıralarında olan  firmaların web siteleri daha fazla tıklanır.Firmanız daha bilinir hale getirir markalaşmak için iyi bir adımdır.

-İnsanlar bildikleri adresleri bile artık Google’dan arıyorlar.Adres çubuğunu ne kadar ne sıklıkla kullanıyorsunuz?Yerinizde sayıyorsanız geri kalıyorsunuz demektir.